××

4 střihy dvoudílných plavek, které nikdy nevyjdou z módy

4 střihy dvoudílných plavek, které nikdy nevyjdou z módy - hlavní fotka

Plavková sezóna se blíží a je načase začít se poohlížet po novém modelu, který vás letos ozdobí. Pokud zrovna tápete, jaký střih zvolit, jistě oceníte malou nápovědu. K dostání je nespočet druhů plavek v mnoha různých variacích. Některé do módy přijdou a zase odejdou, jiné jdou doslova nadčasové. Představíme vám ty, které patří mezi věčné evergreeny.

Bandeau a plavky bez ramínek přináší řadu výhod

Bandeau dvoudílné plavky

Střih bandeau se vrací do módy neustále a ani letos tomu nebude jinak. Velkou výhodou je především fakt, že skvěle padne každému typu postavy. A je úplně jedno, jak velká máte prsa. Dokonce i ženy s malými prsy je mohou obléknout a získat tak krásný a smyslný výstřih. Plavky bandeau zakoupíte s praktickými odnímatelnými ramínky nebo i bez ramínek. Díky perfektnímu střihu budou vždy dobře držet.

Podprsenky střihu bandeau nebo plavky bez ramínek mají ještě jednu velkou přednost. Krásně se v nich opálíte. Bílé proužky v oblasti ramínek nevypadají hezky. Navíc neustálé posouvání či odepínání ramínek není pohodlné ani praktické. Docílíte tím spíše toho, že se spálíte. A v létě u vody je každý kousek látky navíc spíše na škodu. Pokud tedy toužíte po trendy střihu, komfortu a rovnoměrném opálení, vsaďte na plavky bez ramínek bandeau.

Push-up plavky pro dekolt snů

Push-up dvoudílné plavky

Patříte mezi ženy, ke kterým příroda nebyla příliš štědrá v oblasti ňader? Nebo zkrátka toužíte po ještě bujnějším poprsí? Není třeba zoufat, stejně jako push-up podprsenky, můžete pořídit jednoduše push-up plavky.

Dvoudílné plavky s push-up efektem dokáží skutečné divy. Ňadra nejenže pozvednou a opticky zvětší, ale také jim dodají pěkně zakulacený tvar. Opticky tak budou vypadat až o dvě čísla větší. Push-up plavky jsou ideálním řešením pro ženy s malými a středními ňadry, které touží po větším objemu a svůdném vzhledu.

Trojúhelníčkové plavky se zavazováním za krk aneb v jednoduchosti je krása

Trojúhelníčkové plavky se zavazováním za krk

Zavazování za krk u horního dílu plavek působí velmi smyslně. Trojúhelníčkové plavky jsou vhodné zejména pro ženy s menšími ňadry a často je volí především mladé ženy a dívky. Jde o jednoduchý střih, který však působí velmi svěže a přirozeně. Pokud máte prsa příliš malá, můžete zvolit trojúhelníkové bikiny vyztužené, které ňadra opticky zvětší.

Zavazování za krk oceníte zejména tehdy, pokud neustále bojujete s velikostí ramínek a řešíte jejich opálení. Snadno si tak můžete nastavit délku podle potřeby a při opalování je rozvázat. Navíc zavazování za krkem je obecně velmi oblíbené a krásně podtrhne vaši přirozenou ženskost a něhu.

Tankiny – zlatá střední cesta

Tankiny plavky

Tankiny tvoří takzvaný střed mezi jednodílnými a dvoudílnými bikanami. Skládají se z klasických kalhotek a vršek tvoří plavkový top, který vypadá jako tílko. Tankiny si oblíbily všechny ženy, které se v klasických bikinách stydí, nebo zkrátka nechtějí být tolik odhalené. Velmi často je volí také těhotné ženy, protože vrchní top krásně skryje bříško.

Další výhodou je, že v případě tankin můžete jednoduše zavázat kolem pasu šátek a získáte tak ucelený letní outfit, ve kterém můžete vyrazit klidně i na kávu a zákusek. Zkrátka tankiny jsou diskrétní, slušivé a přesto mohou být i velmi smyslné a ženské.

Ačkoliv se módní trendy neustále mění, tyto střihy patří mezi stálice. I letos jsou IN, tak neváhejte a vyberte si nové plavky co nejdříve za super ceny. Protože léto tu bude za chvíli.

Publikováno:

Autor(ka):