××

Rádce

Kalhotky s nohavičkou nemusejí být nuda

Kalhotky s nohavičkou nemusejí být nuda - hlavní fotka

Výběr spodního prádla by se měl odvíjet vždy od toho, jak se v něm žena cítí. Pokud máte ráda tanga, směle do toho. Některé ženy dávají přednost klasice, jiné mají raději tintěrnější kousky. Samostatnou skupinu tvoří kalhotky s nohavičkou, které se mohou někomu zdát trochu nudné. Opak je však pravdou. Takzvané dámské boxerky mohou mít mnoho podob a lze je považovat za trendy a sexy spodní prádlo, ve kterém se budete cítit perfektně.

Přečíst celý článek

Samodržící punčochy vs. podvazkový pás

Samodržící punčochy vs. podvazkový pás - hlavní fotka

Toužíte po tom být krásná, svůdná a sexy a přitom se cítit maximálně pohodlně? Samodržící punčochy, podvazky a podvazkový pás, to vše muže neuvěřitelně vzrušuje a není se čemu divit. Někomu vyhovují více samodržící punčochy, jiné ženy dávají přednost podvazkovému pásu. Jaký je v tom vlastně rozdíl? Pojďme se podívat těmto dvěma pojmům na kloub. Oboje dokonale podtrhuje ženskost.

Přečíst celý článek

Rady při výběru skvěle padnoucí podprsenky

Rady při výběru skvěle padnoucí podprsenky - hlavní fotka

Výběr podprsenky bychom rozhodně neměly podceňovat. Ačkoliv ji považujeme za dokonalý módní doplněk, kterým svádíme své drahé polovičky, hlavní funkce je především podpůrná. Podprsenka by měla poskytnout ňadrům potřebnou oporu a zároveň nám vytvořit takový hrudník, o kterém sníme. Velikost podprsenky se v průběhu našeho života mění vlivem hormonů, těhotenství, výkyvům váhy i věkem. Na co si tedy dát pozor při výběru podprsenky? Dáme vám pár tipů, abyste se ve svém spodním prádle cítili příjemně.

Přečíst celý článek

Super tipy pro dokonalý dekolt

Super tipy pro dokonalý dekolt - hlavní fotka

Také toužíte po pevných prsou a krásném dekoltu? Nemusíte se trápit jen cvičením nebo podstupovat operaci, stačí zvolit vhodné spodní prádlo. Podprsenka dokáže zázraky a za tento kousek prádla nepřestaneme být nikdy vděčné. Umí ňadra zpevnit, zvětšit, podle potřeby i zmenšit nebo jim jen dodat potřebný tvar. A protože jsou v módě především véčkové výstřihy, bez správné podprsenky to nepůjde. Poradíme vám, jak na to!

Přečíst celý článek

Nejlepší řešení pro zralá prsa

Nejlepší řešení pro zralá prsa - hlavní fotka

Tvar prsou se věkem mění, stejně jako ostatní proporce na našem těle. Leccos můžeme zachránit pravidelným sportem a zdravým životním stylem, nicméně existují i jiné triky. Pokud máte prsa „bez života“ a potřebujete jim dodat sexy tvar a dostatečnou oporu, je třeba zvolit odpovídající spodní prádlo. Krásný výstřih můžete mít v každém věku. Poradíme vám, jak na to!

Přečíst celý článek

Kojící podprsenky – pohodlí pro čerstvé maminky

Kojící podprsenky – pohodlí pro čerstvé maminky - hlavní fotka

Čekáte miminko a hledáte vhodnou podprsenku? V těhotenství a zejména pak v období kojení prochází naše ňadra velkou změnou. Zvětšuje se jejich obvod, citlivost a také z nich může vytékat mlezivo, později mateřské mléko. Důležitou výbavu nastávajících maminek by mělo tvořit pohodlné spodní prádlo. Jakmile se vaše miminko narodí, kojení se stane součástí vašeho každodenního života. Ještě před porodem byste se měla porozhlédnout po vhodné kojící podprsence. Dáme vám pár tipů, na co se zaměřit.

Přečíst celý článek

Oblékněte velká prsa chytře a pohodlně

Oblékněte velká prsa chytře a pohodlně - hlavní fotka

Velká prsa jsou přednost i starost zároveň. Ačkoliv na muže působí bujné poprsí doslova jako magnet, majitelky příliš velkých ňader by je často raději „vyměnily“ za menší. Není to jen tím, že většinou chceme to, co nemáme. Velká ňadra mohou způsobovat nepohodlí, v některých případech jsou příčinou bolestí zad a páteře. Samozřejmě důležitou roli hraje výběr spodního prádla. Jakou podprsenku vybrat pro velká ňadra, a jaké se naopak vyhnout?

Přečíst celý článek

Tipy na spodní prádlo pro nevěsty

Tipy na spodní prádlo pro nevěsty  - hlavní fotka

Svatební obřad patří mezi ty nejdůležitější okamžiky našeho života. Každá budoucí nevěsta touží po tom, aby bylo vše dokonalé. Jsou věci, které ovlivnit nemůžete, jako například počasí, ale výběr vhodného oblečení a doplňků je zcela ve vaší režii. Vyjma svatebních šatů je třeba se zaměřit také na výběr spodního prádla pro nevěsty. Které je vhodné, a na jaké raději zapomenout? Dáme vám pár užitečných tipů pro inspiraci.

Přečíst celý článek

Jak si vybrat prádlo na sport

Jak si vybrat prádlo na sport - hlavní fotka

Patříte mezi aktivní ženy a ráda sportujete? Pokud ano, jistě víte, že sportovní spodní prádlo je velmi důležité. Při sportu se hodně potíme, proto je potřeba klást důraz na vhodný typ materiálu. Významnou roli hraje také komfort a svoboda pohybu. Jaké spodní prádlo je tedy ideální k volnočasovým aktivitám?

Přečíst celý článek

Nejvhodnější podprsenky do letních šatů a topů

Nejvhodnější podprsenky do letních šatů a topů - hlavní fotka

V letním období dáváme přednost lehkým a vzdušným materiálům. Ideální volbou jsou letní šaty, které odhalují záda a výstřih, nebo velmi oblíbené průstřihy. Mezi topy jednoznačně vedou tílka. Tomuto stylu oblékání je však třeba přizpůsobit výběr spodního prádla. Na jakou podprsenku se zaměřit, aby ňadrům poskytla dokonalou oporu a zároveň byla maximálně diskrétní? Možností je více, dáme vám pár tipů!

Přečíst celý článek